6.-8. august CHGP

    Alle felter på nær kommentarfeltet skal udfyldes. Vi glæder os til at se dig!

    Dit navn

    Din e-mail

    Telefonnummer

    DASU-idnummer

    Hvilke dage ønsker du at medvirke?
    FredagLørdagSøndagAlle tre dage
    Hvilke licenser har du?
    OF-534OF-533OF-532+OF-523OF-522OF-514OF-512
    Eventuel kommentar til tilmeldingen:

     

    OFFICIAL OVERSIGT
    6.-8. august CHGP
     Løbsledelse:
    Navn: DASU ID
     Løbsleder
     Christoffer Østerby
     Løbslederassistent
    Mogens Høj
     Kia Witthøfft
    Troels Kock Nielsen
    Tårn
    Preben Skov Nielsen
    Løbssekretær:
     Sekretariat:

    Torsdag: 16.00 – 20.00

    Fredag: 08.00 – 20.00

    Lørdag: 08.00 – 19.00

    Søndag: 08.00 – 19.00

    Navn: DASU ID
    Lene Høeberg-Hansen
    Annette Høeberg Hansen
    L+S Mette Høeberg Sørensen
     Officials til depot/ Parc fermé:
    Pit (4 pers)
    Teknisk chef
    Joachim D. Petersen
    Teknisk kontrol:
    Navn: DASU ID
    Niklas N. Sørensen
    Steen Pausbæk
    Peter Holmgaard
    Kim Søgreen
    Emilie Shirin Holmgaard
    Lars Zeifert Lorentzen
    Stig Staalbo-Jensen
    Støjmåling Michael Enghave
    Teknisk kontrol torsdag:
    Kl. 16.00 – 20.00
    Navn DASU ID
    Teknisk kontrol fredag
    Kl. 08.00 – 20.00
    Navn: DASU ID
    Ryttergårdschef:
    Jacob Pedersen 00243
    Ryttergård
    Lineup/Start-Mål             (2 pers):
    Banechef:
    Bjarne Petersen
    Banebil – Peter Søby Nielsen
     Safety Car:
    Anders Kolstrup
    Annette Kolstrup
    Flagofficials 532+:
    Navn: DASU ID
    Steen Pausbæk
    Jens Sandager
    Kim Søgreen
    Michael Løgstrup
    Nicolas Uglebjerg
    Niels Uglebjerg
    Stefan Sommer
    Emilie S. Holmgaard
    Peter Holmgaard
    Per Andreasen
    Henrik Suhr
    Pit Johnny Sørensen
    Hjælpe ved start fredag/lørdag Trine Kirkegaard
    Start/mål Andre Engmann Linderstrøm-Lang
    Naja Uglebjerg
    Start/mål Rasmus Østergaard
    Minus flagpost Chris Agerkvist
    L+S Carl Martin Gabe
    Minus lørdag Andreas Suhr
    Ny Trine Schandorph Christiansen
    Ny Jaqueline Hinsch
    Ny Anders S. Søby Nielsen
    Ny Dyveke Hinsch
    Ny Louise Arp
    Ny – L+S Fang K. Pausbæk
    Ny Carsten Friis
    Ny Karsten Bøving
    Ny – L+S Ole Knudsen
    Finn Andersen
    L+S Flemming Østergaard Larsen
    st/go Johan F. Svenningsen
    Flagofficials 533:
    Navn: DASU ID
    Brian Bøtner
    Kurt Zimdahl
    Jeanette Sandager
    Jesper Fournaise
    Mitzi Michella Gøl
    Jeanette Astrup
    John Milland 00475
    Ricardo Torres 59579
    L+S Lone Lykke Dixgaard 76683
    Minus flagpost Kate Hall Ulsing 61599
    Preben Søndergaard Pedersen 01602
    Jan Vesth 85439
    Lars Zeifert Lorentzen
    L+S Karsten Bøving
    L+S Rita Knudgaard Christiansen
    Thomas Ewertsen
    Claus Poulsen
    (evt. sving 5) Frank Toftdal Christiansen
    Mia Balthervin
    Flagofficials 534:
    Navn: DASU ID
    Ass. støjmåling Diana Bøgballe
    Evt. hjælpe med udbringning af forplejning Per Leth
    Evt. hjælpe med udbringning af forplejning Dorthe Pallesen
    Ole Fisker
    Alexander Fisker
    L+S Jens Østergaard
    L+S Jakob Østergaard